Безуглий Олександр Миколайович

Мажоритарний округ № 60Бойківський, Волноваський, Мангушський, Нікольський, Новоазовський райони, частина Лівобережного району міста Маріуполь

Депутат Волноваської районної ради, кандидат у депутати від Партії «Слуга Народу».Народився 8 лютого 1979 року у місті Волноваха Донецької області. Закінчив Донецький державний медичний університет ім.М.Горького ,за спеціальністю "Лікар", та Донецький державний університет управління за спеціальністю – "менеджер-економіст". Обіймав керівні посади у Волноваській ЦРЛ та Волноваській РДА. Працював на виборчих кампаніях з 2006 року. У президентській кампанії 2019 року був керівником штабукандидата у президенти України Володимира Зеленського по 60 округу.

Illustration
icon

Цінності

Найголовніша цінність – це люди. Вони повинні працювати на розвиток своєї країни , а не шукати заробітку на чужині.

icon

Цілі

Очищена , оновлена і відповільна влада, знищення системної корупції. Завершення децентралізації влади, проведення позачергових виборів в громади.

icon

Соціальна відповідальність

Прозорість, відкритість, відповідальність, командна робота, завжди залишатися чесною та порядною людиною.

Що зробив до виборів:

 • Військова медицинаБрав участь у рятуванні бійців після бою 51-ї окремої механізованої бригади ЗСУ із проросійськими бойовиками угруповання “ДНР”.Завдяки злагодженим діям медпрацівників лікарні під моїм керівництвом, того дня було врятовано 31 пораненого бійця.

 • Ремонт шкілУ вересні 2018 року після сесії районної ради були виділені кошти на екстрений ремонт Володимирівської школи №1. Я відстоював можливість дітей навчатись у гідних умовах.

 • Виділення коштів на будівництвоДовго мріяв про те, щоб на території Волноваської центральної лікарні була побудована церква. Згодом завдяки підтримці небайдужої людини біля полового будинку з’явилась гарна церква.

 • Сімейний станМаю міцну родину. Ми з дружиною вже 17 років разом і виховуємо чарівну доньку.

Програма

 • 01. ДецентралізаціяОбіцяю просувати вперед процес завершення реформи
  децентралізації, яка призведе до збільшення повноти влади в місцевих органах самоврядування, розширить можливості жителів в здійсненні власних ініціатив тим самим впроваджуючи принцип народовладдя.

 • 02. Прозорість владиЧастина моєї діяльності на посаді буде присвячена запровадженням прозорої політики, боротьбі з корупцією та досягненні повної відкритості влади.

 • 03. Робочі місцяСкорочення безробіття та створення нових робочих місць. Розвиткок середнього та малого бізнесу в різних сферах.

 • 04. Зняття недоторканностіДля мене важливим аспектом є підтримка Законів «Про зняття недоторканності з Президента України, народних депутатів і суддів»; «Про імпічмент Президента України»; «Про відкликання народного депутата України».

 • 05. Соціальні реформиПідвищення соціального рівня громадян. Розробка та вдосконалення реформ в медичній та страховій сфері.

Ви можете написати про свою проблему кандидату особисто. 

Для цього ми розробили мобільний додаток. Просто зареєструйтеся, напишіть проблему та чекайте на відповідь


Зв'язатись за телефоном+38 066 602 53 95

2019 © Cайт створено на Weblium

Політика конфіденційності